İstanbul'un Sarıyer ilçesinde, motosikletli bir kadın tarafından yapılan tehlikeli bir yolculuk, diğer sürücüler tarafından cep telefonu kamerasıyla kaydedilerek gündeme geldi.

Olay, Sarıyer Maslak bölgesinde meydana geldi. Kadın, motosikletin önüne uyuyan bir çocuğu oturtarak seyahat etti. Kadının kafasında kask olduğu görülürken, çocuk için herhangi bir güvenlik önlemi alınmamıştı.

Erzurum'un Pelitli Köyü Sel Felaketinin İzlerini Taşıyor 15 Ev, Ahırlar ve Tarım Araçları Zarar Gördü Erzurum'un Pelitli Köyü Sel Felaketinin İzlerini Taşıyor 15 Ev, Ahırlar ve Tarım Araçları Zarar Gördü

Sürücülerin bu tehlikeli duruma tepki gösterdiği ve olayın cep telefonu kamerasıyla kaydedildiği belirtildi. Görüntülerde, trafikte ilerleyen motosikletin arkasında uyuyan çocuğun görüldüğü ve çevredeki sürücülerin bu duruma şaşkınlıkla tanıklık ettiği açıkça görülüyor.

Konuyla ilgili henüz resmi bir açıklama yapılmazken, vatandaşlar bu tür tehlikeli davranışların trafik kurallarına aykırı olduğunu ve ciddi kazalara neden olabileceğini vurguladı.

Motosiklet sürücülerine ve araç sahiplerine, trafik kurallarına uymaları ve güvenlik önlemlerini alarak seyahat etmeleri konusunda uyarılar yapılmaya devam ediyor.

Kaynak: İhlas Haber Ajansı