12:24 kimdir-nedir-nasil

Türk Silahlı Kuvvetleri'nde uzun yıllar görev yapmış, Kıbrıs Barış Harekatı'nda aktif rol almış Tuğgeneral Cemal Eruç hakkında merak edilenler! Cemal eruç kimdir? Nereli, kaç yaşında, yaşıyor mu?

12:05 GÜNDEM

Çankırı'dan Kıbrıs'a özel ziyaret! Çankırı Belediye Başkanı ve Milletvekili, Kıbrıs Barış Harekatı'nın 50. yıl dönümünde Lefkoşa'da

11:56 SPOR

TÜGVA Çankırı İl Temsilciliği Yaz Okulu, yüzme eğitimi ve çeşitli aktivitelerle gençleri buluşturuyor!

11:51 ÇERKEŞ

Çerkeş Belediye Başkanı Hasan Sopacı, Cumhuriyet Mahallesi'nde yapılacak sıcak asfalt yol çalışmaları öncesi detaylı bir inceleme yaptı!

11:10 SPOR

Çankırı Futbol Kulübü, transfer ettiği yeni oyuncularla iddialı bir sezon için hazırlıklarını sürdürüyor!

11:03 KURŞUNLU

Kurşunlu Belediyesi, Hoş Geldin Bebek Kampanyası ile yeni doğan bebekleri ve ailelerini mutlulukla karşılıyor!

10:53 GÜNDEM

Hamide Salık, oğlu Baturay'ın ilerleyici kas hastalığıyla verdiği mücadeleyi anlatıyor. Gen terapisi umuduyla geleceğe umutla bakıyor.

10:39 KURŞUNLU

Kurşunlu Tenis Kortu'nda genç sporcular için düzenlenen GSB Yaz Spor Okulları kurslarıyla dolup taşıyor!

10:00 GÜNDEM

Çankırı’daki yüksek sıcaklıklar gölgeler kadar tatlı çayları da popüler hale getirdi! Bu ilginç görüntü, sıcak havalarda hem insanların hem de hayvanların nasıl rahatlamaya çalıştığını gözler önüne serdi. Detaylar haberimizde

09:50 GÜNDEM

Çankırı Valiliği, hava sıcaklıklarının mevsim normallerinin 4 ila 8 derece üzerinde olacağını duyurdu ve vatandaşları sıcak hava konusunda uyardı. Bu sıcak hava dalgasında nasıl korunmanız gerektiğini öğrenmek için haberimize göz atın!