RAMS Başakşehir Teknik Direktörü Çağdaş Atan, Hatayspor'u mağlup ettikleri maçın ardından yaptığı açıklamada, takımının performansından memnun olduğunu ve önlerinde Avrupa yolunda dört final maçı kaldığını belirtti.

Atan, Trendyol Süper Lig’in 34. haftasında alınan galibiyetin önemine vurgu yaparak, "Bugün Hatayspor karşısında çok önemli bir galibiyet aldık. Yaklaşık 20 maçtır final niteliği taşıyan mücadeleler veriyoruz. Bugünkü maç da bu anlamda son derece kritikti. Hatayspor için de büyük önem arz ediyordu. Oyunun sonuna kadar zorlu bir mücadele sergilediler. Oyuncularımı tebrik ediyorum, gerçekten gurur duyuyorum. Şu an ligde 4. sıraya yükseldik ve Avrupa hedefimiz için elimizdeki bütün fırsatları değerlendirmemiz gerekiyor. Geriye kalan dört maçımızı da kazanarak Avrupa'ya gitmeyi garantileyebiliriz. Bu büyük bir heyecan ve motivasyon kaynağı. Geçtiğimiz haftalardan bu yana takım olarak büyük bir gelişim gösterdik. Oyuncularıma teşekkür ediyorum, ama aynı zamanda kendi performanslarından da gurur duymaları gerekiyor. Zorlu bir dönemi geride bıraktık ve inançla yolumuza devam ediyoruz" şeklinde konuştu.

Atan ayrıca, kazandıkları önemli maçın mutluluğunu yaşadıklarını belirterek, "Hatayspor'a ve teknik direktör Volkan Altın'e bundan sonraki maçlarında başarılar diliyorum. Ayrıca diğer takımlara da başarılar diliyorum, çünkü lig son derece rekabetçi ve her maç zorlu geçiyor. Bu süreçte bütün takımların emeklerine saygı duyuyorum" ifadelerini kullandı

1074 Çankırı Spor'a yeni teknik direktör! 1074 Çankırı Spor'a yeni teknik direktör!

Kaynak: İhlas Haber Ajansı