Gazze Şeridi'nde İsrail'in saldırılarında hayatını kaybedenlerin sayısı 38 bin 983'e ulaştı Gazze Şeridi'nde İsrail'in saldırılarında hayatını kaybedenlerin sayısı 38 bin 983'e ulaştı

Çankırı’da Belediye ekipleri Tatlıçay’a indi. Başlatılan temizlik çalışmalarında kepçeler, çay yatağında biriken yığınları büyük kamyonlara yükleyerek rüsubat temizliğine başladı.

Tatlıçay Rekreasyon Projesi kapsamında Pazar Pazarı altında rüsubat havuzu olarak yapılan alanda biriken kum ve çakıl gibi malzemelerin temizlenmesine başlandı. Çalışmalar kapsamında; her yıl bahar yağmurlarının getirdiği rusubat malzemenin biriktiği alan başta olmak üzere DSİ altına kadar olan bölümde Tatlıçay temizliğinin devam edeceği bildirildi.

Whatsapp Image 2024 05 30 At 14.07.13

Çalışma programı kapsamında Fen İşleri Müdürlüğüne bağlı ekiplerce gerçekleştirilen temizlik çalışmasının ardından Temizlik İşleri ile Park ve Bahçeler Müdürlüğü tarafından çayın çim bölümlerinde peyzaj ve temizlik çalışmaları yürütülecek. Ayrıca vektörle mücadele etmek için ilaçlama çalışmaları da devam edecek.

Kaynak: Haber Bülteni