Rüyada yılan görmek genelde korku ve tehlikenin sembolü olarak yorumlanmaktadır. Rüyada yılan görmek rüya sahibib hayatında endişe duyduğu bir durumun olabileceğine işaret eder. Öte yandan yılan, gizli düşmanları ve tehlikeli insanları da anlatmaktadır. Rüyasında yılan gören kişiler etrafındaki kişilere dikkat etmelidirler.

Bazı inanışlarda ise yılan, şifanın sembolü olarak kabul edilmektedir. Rüyada rüyalan görmek iste bu inanışlara göre sağlık ve zihinsel olarak olumlu bir döneme giriş olarak yorumlanır.

Pexels Photo 106690

Başka düşüncelere göre rüyada yılan görmek maddi kayıp olarak yorumlanmaktadır. Rüyasında yılan gören rüya sahibinin hanesinde bereketsizlik, işlerinde kısmetsizlikler başlar. Bu düşünceye göre rüyasında yılan gören kişi hem maddi hem manevi anlamda zarar görebilir.

Pervin Çördük kimdir? Pervin Çördük hayatı ve olayı? Pervin Çördük kimdir? Pervin Çördük hayatı ve olayı?

Rüyada yılan ısırması

Rüyada yılan tarafından ısırıldığını gören rüya sahibinin hayatında bir tehdit veya problemle karşı karşıya kalacağı şeklinde yorumlanır. Bir düşünceye göre de rüyasında yılan tarafından ısırılan kişinin çevresinde güvenilmez insanlar olabilir. Başka bir düşünceye göre de rüyada yılan ısırması rüya sahibinin duygusal bir saldırıya uğradığını anlatır.

Muhabir: Şulenaz Durlanık