Rüyada sevgilin olduğunu görmek genelde iki farklı şekilde ele alınmaktadır. İlk yorum rüya sahibinin gerçek yaşamında sevgilisi ile evlilik yoluna gideceğidir. Başka bir yorum ise rüya sahibinin ilişkide olduğu kişi ile ciddi tartışma ve sürtüşmelere gireceği yönündedir. 

13 Haziran 2024 Çankırı elektrik kesintisi olan ilçeler 13 Haziran 2024 Çankırı elektrik kesintisi olan ilçeler

Rüyada evliyken sevgilin olduğunu görmek

Rüyada evliyken sevgilin olduğunu görmek rüya sahibinin aile hayatına dikkat etmesi gerektiğine işarettir. Bu rüyayı gören kişinin hanesinde tartışmalar ve problemler yaşanabilir. Rüyada evliyken sevgilisi olduğunu gören kişi eşiyle ciddi tartışmalar yaşayabilir, bu tartışmalar çok ciddi noktalara taşınabilir. Bu noktada rüya sahibi sakin bir tutum sergilemezse ayrılığın yakında olacağı düşünülmektedir.

Pexels Photo 3756354

Rüyada hoşlandığın kişiyle sevgili olduğunu görmek

Rüyada hoşlandığın kişiyle sevgili olduğunu görmek rüya sahibinin hoşlandığı kişiye yakın zamanda açılacağına yorulmaktadır. Rüya sahibi rüyada kendini mutlu gördüyse hoşlandığı kişi tarafından olumlu karşılanacağı düşünülmektedir. Bazen de bu rüya farklı aşklara yelken açılacağına yorulmaktadır.

Rüyada birden fazla kişiyle sevgili olmak

Rüyada birden fazla kişiyle sevgili olduğunu görmek rüya sahibinin birçok farklı fırsatla karşılaşacağına yorulur. Bazı yorumculara göre bu rüyayı gören rüya sahibi bereketli ve bol bir döneme girecek, bu dönem içerisinde iş hayatında önemli başarılar elde edecektir.

Muhabir: Şulenaz Durlanık