Rüyada dua etmek hayra, nimete ve Allah rızasına yorumlanır. Kişi rüyasında el açıp içten bir şekilde dua ediyorsa hayatından manevi güç, mutluluk ve huzur eksiz olmaz şeklinde yorumlanmaktadır. Rüyasında dua eden kişinin dünyada da ahirette de işinin kolaylaşacağı düşünülür. Kişinin ettiği tövbeler kabul olur, hayatından bereket eksik olmaz denir.

Rüyada dua okumak

Rüyada dua okumak rüyayı gören kişinin her zaman hayırlı işlerde bulunacağına işaret eder. Rüyasında dua okuyan kişi şayet bunu gerçek hayatta da uygularda bu duaların onu hayatı boyunca koruyacağı düşünülür. Rüyasında dua ettiğini gören kişi bunun manevi bir işaret olduğunu anlamalı ve duayı hayatının merkezine almalıdır.

Pexels Photo 7956746

Rüyada mezarlıkta dua etmek

Rüyada mezarlıkta dua etmek; rüya sahibinin bu süreçte birtakım sıkıntılar yaşayacağı, bir hayat dersi alacağı anlamına gelir. Ayrıca rüyasında mezarlıkta dua ettiğini gören kişinin çok büyük bir mutluluk yaşayacağı, hayatlarında her şeyin yolunda gideceği düşünülür.

Rüyada başkasına dua etmek

Rüyada başkasına dua etmek rahatlığa, huzura, hayırlı yaşama delalettir. Ayrıca rüya edilen kişinin rüya sahibinin hayatında önemli bir yer tutacağı, onunla birtakım olaylar yaşayacağı düşünülür.

Rüyada ağlayarak dua etmek

Rüyasında ağlayarak dua ettiğini gören kişi mutluluğun ve başarının önünü açmıştır diye yorumlanır. Rüyada ettiği dualar gerçek hayatta da her konuda Allah'a sığınması gerektiğinin işaretidir. Rüyada ağlayarak dua etmek, rüya sahibinin Allah'a yöneldiği takdirde hayatından hidayet, bereket ve huzurun eksik olmayacağı anlamına gelir.

Fulya Öztürk kimdir? Nereli? Eşi kimdir? Fulya Öztürk kimdir? Nereli? Eşi kimdir?

Muhabir: Şulenaz Durlanık