Rüyada bekar kızın evlendiğini görmek mutlu, huzurlu bir yaşama işarettir. Bekar kızın evlenmesi hayırlı değişimlere, büyük zenginliğe, kısmet açıklığına ve bereketli kazanca işaret eder. Kişinin kızının istemeden evlendiğini görmesi aile içi tartışmaların sona ereceği anlamına gelir. 

Rüyada kızını evlendirmek

Rüyada kızını evlendirdiğini görmek, kısmetinin açık olduğuna, mutlu bir yaşam süreceğine işarettir. Rüyada kızının düğünü görmek kızının büyük bir kısmetle karşılaşacağına delalet eder. Rüyada evlenen kız henüz küçük yaşta ise gelecekte karşısına çıkacak rızk ve kısmetin habercisidir.

Pexels Photo 916340

Rüyada kızını gelinlikle görmek

Rüyada kızını gelinlikle görmek, iş hayatında mutluluğa, başarıya işarettir. Ayrıca rüyada kızını görmek miras anlamına da gelmektedir.

Rüyada kızın evlnediğini söylemesi

Rüyada kızın aniden evlendiğini söylemesi herkesin takdirini kazanacağı işler gerçekleştireceği anlamına gelir. Rüyada kızın fakir biriyle evlendiğini görmekse kızın hayırlı bir insanla evleneceğinin habercisidir. Bu rüyayı gören kişinin bir rahatsızlığı varsa şifa bulacağı şeklinde yorumlanır.

Nermin Sağtekin kimdir? -  Merdan Yanardağ'ın eşi kimdir? Nermin Sağtekin kimdir? -  Merdan Yanardağ'ın eşi kimdir?

Pexels Photo 341372

Rüyada evlenmek

Rüyada evlenmek Allah tarafından size bir yardım geleceğine işarettir. Bunun dışında rüyada evlenmek; üzüntü, kötülük ve borca girmeye de işarettir. İmam Nablusi’ye göre rüyada evlenmek; sıkıntıya, üzüntüye, kedere ve esarete işarettir. Ebu Sait El Vaiz’e göre ise rüyada evlenmek; zenginlik ve servet şeklinde yorumlanır.

Muhabir: Şulenaz Durlanık