Rüyalar bilinçaltının bir yansımasıdır. Gördüğümüz rüyalar bilinçaltımızı keşfetmek için iyi bir yoldur. Çikolata yemek gerçek hayatta nasıl mutluluk veriyorsa, rüyalarda da mutluluğu sembolize eder.

Rüyada çikolata yediğini görmek keyif verici haberlerin yolda olduğunu işaret eder. Rüya yorumcularına göre rüyada çikolata yediğini gören kişi yakın zamanda müjdeli bir haber alacaktır. Bu rüyayı gören kişi bir haber bekliyorsa rüyasında çikolata yediğini görmesi bu haberin yakın olduğunun habercisidir.

Pexels Photo 918327

Rüyada çok fazla çikolata yediğini gören kişi bolluk ve berekete ulaşabilir. Öte yandan rüyanızda sadece bir parça çikolata yiyorsanız bu, stresten ve yoğun yaşamdan uzaklaşacağınızın işaretidir.

Rüyada birinin size çikolata vermesi

Rüyada birinin siz çikolata vermesi yakın zamanda bir sürprizin veya mutlu bir olayın gerçekleşeceğini gösterebilir. Öte yandan bu rüya bir ilişkiye başlayacağınız, aşka yelken açacağınız anlamına gelebilir. Eğer ilişkiniz varsa da daha mutlu olacağınıza işaret edebilir.

Cem Özkök kimdir? Kaç yaşında? "Foşur Foşur" yıkayan adam! Cem Özkök kimdir? Kaç yaşında? "Foşur Foşur" yıkayan adam!

Rüyada çikolata dağıtmak

Rüyada çikolata dağıtmak rüya sahibinin cömert ve bereketli olduğunu anlatır. Rüya sahibinin çevresindeki insanlara sunacağı imkan ve fırsatlar onu daha ferah bir konuma getirebilir. Bu rüyayı gören rüya sahibinin içinde bulunduğu konumda saygınlığı ve itibarı artacaktır.

Bazı yorumlara göre de rüyada çikolata dağıtmak insanların beğenisini kazanmak için çaba gösterdiğinizi ifade edebilir. Bu sayede rüyanız size kendinize olan güveninizi geliştirmeniz gerektiğini hatırlatmaktadır.

Muhabir: Şulenaz Durlanık