TÜGVA ev sahipliğinde gerçekleşen buluşmada konuşan Rektör Prof. Dr. Harun Çiftçi, gençlerle bir arada olmaktan büyük memnuniyet duyduğunu dile getirerek geleceğin yeniden ihya ve inşasında büyük rol oynayacak gençlerin yetiştirilmesine yaptıkları hizmet ve katkılardan dolayı TÜGVA’ya teşekkür etti.

Konuşmasının devamında Üniversitede gerçekleştirilen bilimsel ve akademik çalışmalardan bahseden Rektör Çiftçi; “Deneyimli eğitim kadrosu, sosyal olanakları, akademik programları ile Çankırı Karatekin Üniversitesi olarak öğrencilere uluslararası standartlarda eğitim sunmak için mücadele ettiklerini belirterek, gençliğe emek veren sivil toplum yapılarının akademi için dış paydaşlar olmanın yanı sıra büyük ve güçlü Türkiye’nin geleceğini şekillendirmede de kritik öneme sahip olduğunu vurguladı. Gerçekleşen söyleşide gençlerle karşılıklı fikir alışverişinde bulunuldu.” İfadelerinde bulundu.

TÜGVA Çankırı İl Temsilcisi Batuhan Dinlemez, katılımlarından dolayı Çankırı Karatekin Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Harun Çiftçi’ye ve kıymetli yönetimine teşekkürlerini iletti.

Kaynak: Çankırı Karatekin Üniversitesi

İstanbul Valiliği'nce alınan kararla Taksim ve Şişhane metro istasyonu kapatıldı İstanbul Valiliği'nce alınan kararla Taksim ve Şişhane metro istasyonu kapatıldı

Kaynak: Haber Bülteni