Feyyaz Şerifoğlu, sevgilisi Merve Dinçkol ile yaşadığı birliktelikle sık sık gündeme gelmeye devam ediyor. Çiftin son hareketiyse magazin gündemine adeta bomba gibi düştü. İşte detaylar...

Feyyaz Şerifoğlu kimdir?

Feyyaz Şerifoğlu hem televizyon hem de film yapımlarında rol almış ünlü bir Türk aktördür. 26 Nisan 1984 tarihinde İstanbul'da doğan Şerifoğlu, eğitimini tamamladıktan sonra oyunculuk kariyerine başladı. Şerifoğlu, eğitimini İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuarı'nda tiyatro alanında tamamladı. 

Kariyerine tiyatroyla başlayan Feyyaz Şerifoğlu daha sonra televizyon programlarında ve filmlerde rol aldı. Geniş izleyici kitlesine hitap eden projeler arasında "Seksenler" dizisindeki Yavuz karakteri önemli bir yer tutuyor. Şerifoğlu, bu rolüyle seyircinin sevgisini kazandı ve profesyonel yolculuğunda önemli bir dönüm noktasına ulaştı. 

Feyyaz ŞerifoğluŞerifoğlu sadece televizyon sektöründe adını duyurmakla kalmamış, sinema sektöründe de başarılara imza atmıştır. "İtiraz ediyorum" ve "Savaşın kızı Ayla" gibi ünlü oyunlarla adını duyurmayı başarmıştır. Feyyaz Şerifoğlu, tiyatro, televizyon ve sinemadaki başarıları sayesinde Türk medya sektörünün önde gelen isimlerinden biri haline gelmiştir.

Merve Dinçkol kimdir?

Merve Dinçkol, 6 Şubat 1986 tarihinde İstanbul Kadıköy'de dünyaya geldi. Dinçkol, lisans eğitimini Beykent Üniversitesi Radyo Televizyon Bölümü'nde tamamladı ve stajı sırasında BeinSport kanalında pratik deneyim kazandı. 

Üniversite yıllarında Başkent İletişim'de sunuculuk ve spikerlik kurslarını tamamlayan Dinçkol, kariyerine ulusal kanalda editör ve muhabir olarak başladı ve daha sonra sunuculuğa geçti. Ulusal Kanal'da haber bülteni sunmuş ve ardından Bugün TV'de görev almıştır. Bugün TV'den ayrıldıktan sonra Milliyet'te Öykü Cengiz ile birlikte program hazırlamıştır. Şu anda Kanal D'de Hafta Sonu Haberleri'ni sunmaktadır.

Bayram Saral kimdir? Nereli, kaç yaşında? Bayram Saral kimdir? Nereli, kaç yaşında?

1,75 metre boyunda ve 55 kilo ağırlığındaki Merve Dinçkol adı bir dönem, komedyen Ata Demirer ile aşk dedikodularına karışmıştı.

Merve Dinçkol

Merve Dinçkol ile Feyyaz Şerifoğlu evleniyor mu?

Merve Dinçkol ve Feyyaz Şerifoğlu, Capri Adası'nda romantik bir an yaşayarak evlilik yolunda ilk adımlarını attı. Ünlü oyuncu Feyyaz Şerifoğlu, bir kafede kahve içerken kız arkadaşı Merve Dinçkol'a beklenmedik bir şekilde tek taş yüzükle evlenme teklif etti. Hiç beklemediği bu durumla karşılaşan Merve Dinçkol, duygu dolu anlar yaşadı ve gözyaşlarına engel olamadı. 

Kaynak: Haber Merkezi