TBMM Başkanı Kurtulmuş, Türkiye'nin Bakü Büyükelçiliğini ziyaret etti TBMM Başkanı Kurtulmuş, Türkiye'nin Bakü Büyükelçiliğini ziyaret etti

Denizli’nin Beyağaç ilçesinde yüzde 49.94 oy oranıyla göreve seçilen Belediye Başkanı Sezayi Pütün, ilk icraatlarından biri olarak belediye binasının girişine "Rüşvet alan da veren de mel’undur" yazılı tabela astı. Bu adım, vatandaşlar tarafından büyük takdir topladı.

Beyağaç'a ve hemşehrilerine hizmet etmek amacıyla göreve talip olduğunu belirten Sezayi Pütün, "Seçim sürecinde söz verdiğimiz gibi belediyeye 'Rüşvet alan da veren de mel’undur' hadis-i şerifini asacağımızı beyan etmiştik. Vatandaşlarımıza verdiğimiz sözü tutarak, hadisi şerifi belediyemizin girişine astık. Ahlaklı belediyecilikte rüşvet, hırsızlık, suistimal, adam kayırma, torpil, çifte standart, adaletsizlik, borç ve faiz olmayacak. Lüksü, şatafatı, israfı önleyeceğiz. Milletin derdiyle dertlenecek, önce millet diyeceğiz. Belediye başkanlığı makamı, milletin derdine derman olarak Allah’ın rızasının kazanılacağı bir ibadet makamıdır. 5 sene boyunca dürüst ve ahlaklı bir şekilde Beyağaç’a ve hemşehrilerimize hizmet edeceğiz" dedi.

Kaynak: İhlas Haber Ajansı