ÖZEL HABER/ Çankırı Belediye Başkanlığı tarafından 02 Temmuz 2024 Salı günü vefat edenlerin listesi açıklandı. 
Çankırı Belediye başkanlığı tarafından açıklanan vefat listesine göre;

  • NURİYE SOFTA 02 Temmuz 2024 tarihinde vefat etmiştir. Cenazesi ikindi namazını mütaakip Bozkır köyünde toprağa verilecektir. 
  • MERYEM ÇALIŞKAN 02 Temmuz 2024 tarihinde vefat etmiştir. Cenazesi öğle namazını mütaakip Davutlar köyünde toprağa verilecektir. 
  • HANİFE ÖZTÜRK 02 Temmuz 2024 tarihinde vefat etmiştir. Cenazesi öğle namazını mütaakip Kavak köyünde toprağa verilecektir. 
  • SATILMIŞ ÇALIŞKAN 02 Temmuz 2024 tarihinde vefat etmiştir. Cenazesi öğle namazını mütaakip aile mezarlığında toprağa verilecektir. 
  • ALİYE GÜLCÜOĞLU 02 Temmuz 2024 tarihinde vefat etmiştir. Cenazesi öğle namazını mütaakip aile mezarlığında toprağa verilecektir. 

Vefat eden hemşehrilerimizin ailelerine, yakınlarına ve tüm sevenlerine başsağlığı ve sabırlar diliyoruz. Acılarınızı paylaşıyor, bu zor günlerde yanınızda olduğumuzu bilmenizi istiyoruz. 
Rahmetli vatandaşlarımıza Allah'tan rahmet, kederli ailelerine ve yakınlarına sabır ve metanet diliyoruz. Mekanları cennet olsun.

Cumhurbaşkanlığı Külliyesi’nde Şehit Olan Aydın Çopur’un Kahramanlık Hikayesi Cumhurbaşkanlığı Külliyesi’nde Şehit Olan Aydın Çopur’un Kahramanlık Hikayesi

Kaynak: Berkay Tozlu