Çankırı’da kuvvetli gök gürültülü sağanak yağışın etkili olması beklenirken, meydana gelebilecek olumsuzluklara karşı dikkatli ve tedbirli olunması gerektiği konusunda Meteoroloji Genel Müdürlüğü tarafından uyarı yapıldı.

Düğünde çalınacak giriş şarkıları nelerdir? Çankırı'daki düğün salonları ne diyor? Düğünde çalınacak giriş şarkıları nelerdir? Çankırı'daki düğün salonları ne diyor?

Yapılan son değerlendirmelere göre; 23.05.2024 Perşembe günü öğle saatlerinden itibaren bölge genelinde beklenen gök gürültülü sağanak yağışların Analiz ve Tahmin Merkezi’nin yaptığı meteorolojik uyarı raporuna göre, Bolu, Düzce, Karabük, Zonguldak, Çankırı, Kırıkkale ve Bartın’nın iç kesimlerinde kuvvetli gök gürültülü sağanak yağışların olacağı tahmin ediliyor.

23 Mayıs 2024 Perşembe günü öğle saatlerinden itibaren kuvvetli sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlar beklendiğinden, yetkililer meydana gelebilecek yıldırım, sel, su baskını, ulaşımda aksamalar, yağış anında kuvvetli rüzgâr gibi olumsuzluklara karşı dikkatli ve tedbirli olunması gerektiğini belirtti. Yağışların 24 Mayıs 2024 Cuma günü saat 03.00’a kadar etkili olacağı öngörülüyor.

Rain Drops Car Glass

Kaynak: Meteoroloji Genel Müdürlüğü