Aras Kargo, Türkiye'nin 4 bir yanında 900'e yakın şube, 4 binden fazla araç ve 14 bin çalışanıyla vatandaşlara hizmet veren sektöründe öncü bir şirkettir. Çankırılı vatandaşlar ise Çankırı'da Aras Kargo şubesinin nerede olduğunu merak ediyor.

Çankırı Aras Kargo şubesi hafta içi sabah saat 09.00'dan akşam saat 18.00'e kadar, cumartesileri sabah saat 09.00'dan akşam saat 18.00'e kadar hizmet vermektedir. Pazar günleri ise hizmet vermemektedir.

Pexels Photo 6407541

Çankırı Aras Kargo şubesine ulaşmak isteyen vatandaşlar 0549 776 81 52 numaralı telefondan ulaşabilirler. Öte yandan Aras Kargo firmasında kargosu olan veya kargo teslim edecek vatandaşlar şubeye gitmeden "Burası Esnaf" ve "Aras Burası Dolap" noktalarından işlemlerini kolayca halledebilmektedirler.

Çavreşamın ne demek? Çavreşamın ne anlama gelir? Kürtçe detayları... Çavreşamın ne demek? Çavreşamın ne anlama gelir? Kürtçe detayları...

Çankırı Aras Kargo nerede?

Çankırı'nın Merkez ilçesinde bulunan Aras Kargo Çankırı şubesi, Buğday Pazar Mahallesi, Ahmet Talat Onay Bulvarı Akyazılar Sitesi A Blokta yer almaktadır.

Muhabir: Şulenaz Durlanık