Çankırı Belediyesi, Belediye Caddesi, Namık Kemal Parıltı Caddesi ve Şehit Üst Teğmen Mehmet Ata Sokağı’nın yer aldığı başlattığı altyapı çalışmalarının ardından sıcak asfalt serimini gerçekleştirdi. Artan nüfus ve gelişen şartlar karşısında yetersiz kalmasından dolayı yenilenen şehir altyapı sistemi, asfalt serimi ile konforlu hale getirildi.

 

Belediye Caddesi, Namık Kemal Parıltı Caddesi ve Şehit Üst Teğmen Mehmet Ata Sokağı’nın yer aldığı 1. etap çalışmaları kapsamında Fen İşleri Müdürlüğüne bağlı ekipler, Belediyenin kendi ürettiği yaklaşık 400 ton asfaltı bölgeye serdi. Altyapı çalışmaları kapsamında bozulan kaldırımlar ile Namık Tanık Parıltı Caddesi’nde yol ve kaldırım düzenleme çalışmaları ise devam ediyor.

Nefes Kesen Kurtarma: Kafası Demir Korkuluğa Sıkışan Çocuğu İtfaiye Böyle Kurtardı! Nefes Kesen Kurtarma: Kafası Demir Korkuluğa Sıkışan Çocuğu İtfaiye Böyle Kurtardı!

ÇASKİ ve Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri,  Kurban Bayramı sonrası Şehit Üsteğmen Mehmet Ata Sokak, Necati Asım Uslu Caddesi ile Namık Kemal Parıltı Caddesinin bir kısmını kapsayan 2. etapta alt ve üstyapı çalışmalarını son hızla yürütecekler.

Kaynak: Çankırı Belediyesi

Kaynak: Haber Bülteni