Cumhurbaşkanı Erdoğan ile basketbol maçından özçekim Cumhurbaşkanı Erdoğan ile basketbol maçından özçekim

Kurban Bayramı tatilini İstanbul'da geçiren kimi vatandaş sahillere kimisi ise turistik mekanları giderek değerlendirdi. Bazı vatandaşlar ise bayramın ikinci günü Adalar'a gitmek için iskelelere akın etti. Kabataş İskelesi'ne gelen İstanbullular vapura binmek için uzun kuyruklar oluştu.
Bayramda Adalar'a gezmeye gittiğini söyleyen Ahmet Karakuş, “Gidip gitmeyeceğim belirsiz çünkü çok kalabalık. Çok kalabalık Adalar nasıl kalabalıktır kim bilir. Gidebilirsem Adalar'a gideceğim. Gidip gezmeyi düşünüyorum. Herkese mutlu bayramlar diliyorum” şeklinde konuştu.
Bayramın 2. gününde Adalar iskelesinin yoğunluk olduğunu söyleyen Kadir Fakir, “Denize girip güneşleneceğiz. Şu an çok kalabalık neden olduğunu anlamadım. Çünkü dün kalabalık yoktu. Kalabalık var ama gemiye bineriz” dedi.
Evlilik yıl dönümümü kutlamak için Adalar'a gittiklerini söyleyen Kadir Gürkan, “Büyükada'ya gidiyoruz 2 günlük tatil için. Bu kadar kalabalık olacağını aslında tahmin ediyorduk ama yine de gidiyoruz. Eşimle gidiyoruz evlilik yıl dönümümüz. Herkese iyi bayramlar diliyorum” ifadelerini kullandı.
 

Kaynak: İhlas Haber Ajansı