Üsküdar'da araçlarla yapılan asker uğurlama eğlencesi trafiği felç etti! Üsküdar'da araçlarla yapılan asker uğurlama eğlencesi trafiği felç etti!

Mavi Bayraklı Plajları, her geçen gün değişen ve gelişen imajı ile her kesimden kitleye hitap ediyor, bu yıl da Burhaniye bayram tatilinde yoğun ilgiyle karşılaştı.
Güncel nüfusun 66 bin olduğu ilçede, kurban bayramını tatil fırsatına çeviren ve aile ziyareti için şehir dışından gelen turistlerle birlikte 350 bin nüfusu gördü.
Her yıl artan mavi bayraklı plajları, ücretsiz olarak halkın kullanımına açık denize sıfır parkları, temiz havasıyla, mavi ile yeşilin buluştuğu Burhaniye’de, otellerde doluluk oranı ise %100’e ulaştı. Burhaniye Belediyesi ekipleri, bayram süresince sahada aralıksız çalışarak hizmet vermeye devam etti. Plajların bakımı, temizliği ve güvenliği konusunda Burhaniye Belediyesi Sağlık İşleri, Temizlik İşleri ve Zabıta Müdürlüğü ekipleri bayram süresince görevde bulundular.
Burhaniye Belediye Başkanı Ali Kemal Deveciler, bayram boyunca çalışmaları bizzat takip etti. Bölge esnafının yüzü yaşanan büyük yoğunluk nedeniyle gülerken, yaşanan yoğunluğun hafta sonuna dek sürmesi ön görülüyor.

Kaynak: İhlas Haber Ajansı