Çankırı’nın Ilgaz ilçesinde 1990 doğumlu Alparslan Gökçe göğsünden aldığı çok sayıda bıçak darbesi neticesinde yaşamını yitirmişti. Olayla ilgili yeni gelişmeler ortaya çıktı.

Çankırı’da trafik yoğunluğu devam ediyor Çankırı’da trafik yoğunluğu devam ediyor


1 Kişinin öldüğü bıçaklı kavga sonucunda tutuklanarak ceza evine gönderilen Kastamonu'nun İnebolu ilçesi nüfusuna kayıtlı Ö.E. ve G.E isimli kardeşlerin ağabeyi Hakan E., olayla ilgili yeni iddialarda bulundu.


Yaşanan olayın alacak verecek meselesi olmadığını söyleyen Hakan E. karşı tarafı tanımadıklarını ifade etti.
Kavgaya karışan Ö.E., G.E. ve Ö.K. ile birlikte 1 Haziran Cumartesi günü Kastamonu'nun İnebolu ilçesinde bir arada olduklarını dile getiren Hakan E.'nin iddiasına göre; “Ben Karabük’te orman kesim işleri yapıyorum. Kardeşlerim de Ilgaz’da çalışıyordu. Orada sadece 2 günlük işleri kalmıştı. Cumartesi günü İnebolu’da kardeşlerim ve Ö.K. ile beraberdik. Birlikte oturup çay içtik. Daha sonra hep birlikte çadır malzemesi ve kumanya almak için Kastamonu’ya gittik. Biz gece oradaki evimizde kaldık. Kardeşlerim Ö.E. ve G.E. ile Ö.K. saat 23.00 gibi Ilgaz’a gittiler." dedi.
 

Hakan E., "Ilgaz Orman Deposunu geçip orman yoluna çıktıklarında kardeşlerimin bulunduğu arabanın önünü Doğan marka arabayla kesmişler. O araçta da Alparslan Gökçe ve S.T. isimli şahıslar varmış. Biz bu kişileri tanımıyoruz. Bu sahalar bizden sorulur demişler. Siz buralara giremezsiniz gibi sözler söylemişler. Kendileri zaten alkollüymüş. Kavga bu şekilde başlamış. Karşı taraf bıçak çekerek kardeşim G.’nin sırtına vurmaya çalışmış. Bu sırada Ö.K. bıçağı eliyle yakalamış ve parmağı kopma durumuna gelmiş. Diğer kardeşim Ö. de kendilerini savunmak durumunda kalmış. Olay bundan ibarettir. Zaten ifadeleri de bu şekildedir.“  şeklinde konuştu.

444976044 26115930621383879 4547965821427832446 NFotoğraftaki: Alparslan Gökçe

Kaynak: Burak Kaya