Tayfun Duygulu, 8 Nisan 1969 tarihinde İstanbul'da dünyaya geldi. Müzik yolculuğuna klarnet ve saksafon çalarak başlayan Duygulu, 1988 yılında Yeni Türkü grubunda sahne almıştır. Pop müzik dünyasında büyük saygı gören Duygulu, şarkı sözleri ve besteleriyle ulusal ve uluslararası birçok yarışmada ödüller aldı. Kerim Tekin'in seslendirdiği "Kar Beyazdır Ölüm" gibi şarkılar Duygulu'nun imzasını taşımaktadır.

Eğitimini Mimar Sinan Üniversitesi'nde tamamlayan Tayfun Duygulu, üniversitede konservatuar ve klarnet okuduğu dönemde çello ve piyano eğitimi de alarak müziğe olan tutkusunu sürdürdü. Duygulu'nun müzikal yetenekleri saksafon ve klarnetin ötesine geçiyor; aynı zamanda gitar, piyano, flüt, çello ve keman da çalabiliyor. 

Whatsapp Image 2024 07 08 At 20.37.54Tayfun Duygulu ve Bella DuyguluTayfun Duygulu, 90'lı yıllarda bugün hâlâ sevilen eskimeyen şarkılara imza atan tanınmış bir müzisyendir. Duygulu, bu süre zarfında "Hadi Yine İyisin", "Seninle Ölürüm", "Kendine Gel" ve "Duman Oldum' gibi çok sayıda popüler şarkı besteledi. Hala müzik sektöründe faaliyet gösteren Duygulu, yeni müzikler bestelemeye devam ediyor. 

Özel hayatında Kayahan'ın kızı Beste ile kısa bir evlilik yapmış, ardından Tuğçe Kepekçi ile ikinci evliliğini yapmıştır. Tuğçe Kepekçi ile olan evliliğinden iki oğlu dünyaya gelmiştir. Kepekçi ile olan evliliği 2018 yılında sonlanmıştır. Tayfun Duygulu 2020 yılında ise mimar Bella Duygulu ile evlenmiştir.

Whatsapp Image 2024 07 08 At 20.37.35

Bella Duygulu kimdir?

Bella 4 Kasım 1985 tarihinde dünyaya gelmiştir ve 2024 yılı itibarıyla 38 yaşındadır. Bella'nın anne tarafı Yugoslav, baba tarafı ise Giresunludur. Bella Duygulu mimarlık eğitimi almış ve şu anda moda endüstrisinde çalışmaktadır. Bir röportajda Bella, kendi giyim markasını yaratmayı planladığını ve sık sık İzmir'de bulunduğunu, mimar olarak çeşitli inşaat projelerinde özenle çalıştığını söylemişti. Aynı zamanda eşi Tayfun Duygulu'nun da menajerliğini yapmaktadır. 

İbrahim Hatipoğlu kimdir? İbrahim Hatipoğlu nereli? İbrahim Hatipoğlu kimdir? İbrahim Hatipoğlu nereli?

Bella Duygulu, Tayfun Duygulu'yla eski eşini neden bir araya getirdi?

Geçmiş yıllarda Beste Açar ile evli olan Tayfun Duygulu, Bella Duygulu'nun organize ettiği bir buluşma sayesinde eski eşi Beste ile yeniden bir araya gelmişti. Bu buluşmada üçlü bir poz veren Bella, Tayfun ve Beste, Bella'nın önerisiyle bir şarkı seslendireceklerini açıklamışlardı. Beste Açar, Bella'nın yaptığı organizasyonu takdir etmişti ve ortaya çıkan şarkının gerçekten çok güzel olacağını vurgulamıştı. Tayfun Duygulu ise, Beste Açar ile yaptıkları şarkıyı eşinin seslendirmesini istediğini ifade ederek, bu buluşmanın müzikal niteliğine dikkat çekmişti. 

Muhabir: Şulenaz Durlanık