Altyapısı Tamamlanan Yollar Asfaltlandı Altyapısı Tamamlanan Yollar Asfaltlandı

Tarım ve Orman Bakanlığı Tarım Reformu Genel Müdürlüğünce yürütülmekte olan finansmanı IFAD (Uluslararası Tarımsal Kalkınma Fonu) ve T.C Tarım ve Orman Bakanlığı'nca karşılanan Kırsal Dezavantajlı Alanlar Kalkınma Projesi(KDAKP )kapsamında Bölge İstişare Toplantısı için bir araya gelen İl Tarım ve Orman Müdürlüğü yöneticileri Şehit Mehmet Ata MTAL'yi ziyaret etti.        
Ziyarete, İl Milli Eğitim Müdürü Muammer Öztürk, Kastamonu İl Tarım Orman Müdürü ve KDAKP Bölge Koordinatörü Bekir Yücel Tanrıkulu, Sinop İl Tarım ve Orman Müdürü Fatih Önlem, Bartın İl Tarım ve Orman Müdürü Yasin Önder, Çankırı İl Tarım ve Orman Müdürü Dr. Hüseyin Düzgün,  İl Müdür Yardımcıları, Şube Müdürleri, Kastamonu Bölge İlinde görevli UNDP personeli, İl Proje Yürütme Birimleri ile Çiftçi Destek Ekiplerinde görevli personel katıldı.
Kırsal Dezavantajlı Alanlar Kalkınma Projesi kapsamında, Çankırı Şehit Mehmet Ata Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi bünyesinde kurulacak olan Akıllı Süs Bitkileri Serası ile ilgili yerinde gözlem yapan yöneticiler, Çankırı İl Milli Eğitim Müdürü Muammer Öztürk ve Okul Müdürü Emrah Olkaç'tan okulun çalışmaları ile ilgili bilgi aldılar.

Kaynak: İl Milli Eğitim Müdürlüğü