Rüyada araba kazası yapmak kişinin sahip olduğu parayı hayırlı işlerde kullanacağı şeklinde yorumlanabilir. Rüya yorumcularına göre rüya sahibi, işinlerini yola koyar, hayatını istediği yöne çevirir. Rüyasında araba kazası yapan kişi maddi anlamda feraha ulaşır. 

Onur Tuna kardeşi kimdir? Neslihan Atagül kardeşi mi? Akraba mı? Onur Tuna kardeşi kimdir? Neslihan Atagül kardeşi mi? Akraba mı?

Başka yorumlara göre ise rüyada araba kazası yaptığını gören kişi mevki atlaması yaşayabilir. Rüyasında araba kazası gören kişi yeni bir yola girebilir, ve bu yolda çok başarılı olabilir.

Crash Test Collision 60 Km H Distraction 163016

Rüyada araba kazası yapıp kurtulmak

Rüyada trafik kazası yapıp kurtulmak, yanlış bir işten dönmek olarak tabir edilmektedir. Bazı yorumculara göre rüyasında araba kazası yapıp kurtulan kişi tanımadığı insanlarla iş yapmak üzereyken bunun farkına varabilir. Rüya yorumcularına göre bu rüya, rüya sahibi için hayırlıdır. 

Rüyada kaza yapıp öldüğünü görmek 

Rüyada kaza yapıp öldüğünü görmek, "Her işte bir hayır var" anlamına gelmektedir. Bu rüyayı gören kişi çok istediği ama ulaşamadığı hayalinin aslında hayırlı olmadığını anlayabilir. Rüya yorumcuları araba kazası yapıp öldüğünü gören kişinin bitmek bilmeyen bir kaygı yaşadığını ifade etmektedirler.

Muhabir: Şulenaz Durlanık