Milli Eğitim Bakanlığı Özel Eğitim ve Rehberlik Hizmetleri Genel Müdürü Doç. Dr. Mustafa Otrar, Şabanözü Şehit Serhat Önder İmam Hatip Ortaokulu'ndaki karne dağıtım törenine katılmak üzere Çankırı'ya geldi. Ziyareti sırasında, Vali Ayhan Çevik Özel Eğitim Uygulama Okulu'nu da ziyarette bulundu.

Genel Müdür Otrar'a, İl Milli Eğitim Müdürü Muammer Öztürk, Müdür Yardımcıları Arif Kırkpınar ve İlker Kendir ile Şube Müdürü Bekir Cesur eşlik etti. Ziyaretinde, özel öğrencilerle yakından ilgilenen Otrar, “Bu özel günde onların yanında olarak büyük mutluluk yaşattı.” İfadelerinde bulundu.

Vali Ayhan Çevik Özel Eğitim Uygulama Okulu'nda gerçekleştirilen faaliyetler hakkında İl Milli Eğitim Müdürü Muammer Öztürk ve Okul Müdürü Gürkan Küçük'ten bilgi aldı. Otrar, öğretmenlerle de bir süre sohbet ederek onların istek ve temennilerini de dinledi.

CAKUSBF'den Dış Paydaşlara Teşekkür: Akreditasyon Sürecinde Önemli Katkılar Sağlandı CAKUSBF'den Dış Paydaşlara Teşekkür: Akreditasyon Sürecinde Önemli Katkılar Sağlandı

Kaynak: İl Milli Eğitim Müdürlüğü

Kaynak: Haber Bülteni