Türk ve İslam Eserleri Müzesi'nde "Aşkla Düğümlenen Sanat: Türk Halıları" Sergisi'ne yoğun ilgi Türk ve İslam Eserleri Müzesi'nde "Aşkla Düğümlenen Sanat: Türk Halıları" Sergisi'ne yoğun ilgi

Erbaa Belediye Başkanı Ertuğrul Karagöl eğitim öğretim yılının son gününde karnelerini alan çocuklar için yapılan tiyatro oyununda çocuklarla bir araya geldi. Tiyatro Heves tarafından sahnelenen Eyvah Fabllar Karıştı adlı oyuna çocuklar yoğun şaşkınlıkla izledi. 2 seans olarak Ahmet Yenihan Kongre ve Kültür Merkezinde sahnelenen oyunda çocuklar eğlenceli anlar yaşadılar.
Erbaa Belediye Başkanı Ertuğrul Karagöl çocuklara karne hediyesi olarak programı organize ettiklerini ifade ederek, “Karnelerini alıp o tatlı heyecanla salonumuzu dolduran çocuklarımızla beraber Tiyatro Heves tarafından sahnelenen oyunu izledik. Karne hediyelerini vermek için organize ettiğimiz tiyatro oyununu ilgiyle takip eden, yüzlerinde tebessümle Ahmet Yenihan Kongre ve Kültür Merkezimizden ayrılan kıymetli çocuklarımıza, oyunu sahneleyen Tiyatro Heves ekibimize teşekkür ediyor, öğrencilerimize, öğretmenlerimize, ailelerine iyi tatiller, iyi bayramlar diliyorum” şeklinde konuştu.

Kaynak: İhlas Haber Ajansı