Çankırı'da Çocuklar Uzayı Keşfetti: Ay ve Yıldızları Yakından İncelediler Çankırı'da Çocuklar Uzayı Keşfetti: Ay ve Yıldızları Yakından İncelediler

Denizli Merkezefendi Belediyesi Engelsiz Yaşam Akademisi'nde eğitim yılının sonu, Televizyon Dünyası temalı yıl sonu gösterisi ile kutlanacak. Özel öğrencilerin bir yıl boyunca emek verip ürettikleri el işi ürünler de sergilenecek.

Denizli Merkezefendi Belediyesi'nin düzenlediği etkinliklerde, 17 atölyede 250 özel bireyin eğitim gördüğü Engelsiz Yaşam Akademisi, 2023-2024 eğitim öğretim sezonuna yıl sonu gösterisi ile veda edecek. Merkezefendi Kültür Merkezi'nde gerçekleştirilecek etkinlikler kapsamında, 10 Temmuz Çarşamba günü saat 14.00'te sergi açılışı yapılacak ve iki gün boyunca ziyarete açık olacak. 11 Temmuz Perşembe günü saat 19.30'da ise Televizyon Dünyası temalı yıl sonu gösterisi başlayacak. Gösteri sırasında özel öğrencilerin bir yıl boyunca emek verip ürettikleri el işi ürünlerin de satışı gerçekleştirilecek. Elde edilecek gelirler, özel bireylerin eğitimleri için kullanılacak.

Merkezefendi Belediye Başkanı Şeniz Doğan, "Akademimizde eğitim gören, kendi yeteneğini keşfeden ve emek verip üreten çocuklarımızın her zaman yanında olduk, olmaya da devam edeceğiz. Özel öğrencilerimiz bizim için çok değerli ve kıymetli. Yıl boyunca emek verip, ürettiler, çabaladılar. Şimdi artık eğlenme ve dinlenme zamanı. Öğrencilerimizin üretimleri, 10-11 Temmuz tarihlerinde Merkezefendi Kültür Merkezi'nde hemşehrilerimizle buluşacak. Engelsiz Yaşam Akademimizde eğitim alan özel bireylerin yıl boyunca emek vererek ürettiği eserlerin yer aldığı serginin açılışına ve Televizyon Dünyası Yıl Sonu Gösterisi'ne tüm hemşehrilerimi bekliyorum. Özel çocuklarımızın her zaman yanında olduk, olmaya da devam edeceğiz” şeklinde konuştu.

Kaynak: İhlas Haber Ajansı