Cemre Demirel, geniş bir kitle tarafından Mr. Sikkofield adıyla tanınan bir blogspot sahibidir. 1989 yılında doğan Demirel, ne yazık ki babasını küçük yaşta kaybetmiştir. Hayatında büyük rol oynayan amcası Ahmet Demirel'in yanında büyüdüğünü söyleyen Demirel, amcasının ince zevki ve kültür bilgisinden etkilenmiştir. 

Nureddin Zengi kimdir ve nerelidir? Kaç yaşında öldü? Nureddin Zengi kimdir ve nerelidir? Kaç yaşında öldü?

Galatasaray Üniversitesi'nde eğitim alan Demirel, gizli cemiyetler, gizemli müzik ve Elon Musk gibi konular hakkında yazdığı ilginç yazılarıyla okuyucuların dikkatini çekmeyi başarmıştır. Yazarlığıyla ünlü olan Demirel, sosyal medyada da sık sık gündeme gelmektedir.

Cemre Demirel kimdir

Cemre Demirel kimdir?

Cemre Demirel 9 Aralık 1989 tarihinde doğmuş ve şu anda 34 yaşındadır. Ünlü YouTuber Demirel, eğlenceli videolarının yanı sıra siyasi görüşleriyle de tanınmaktadır. Demirel, zaman zaman sert ve küfürlü konuşmalarıyla da tepki çekmektedir. Demirel'in son gündeme gelişi, sevgilisine karşı gösterdiği şiddet sebebiyle olmuştur.

Cemre Demirel ne iş yapıyor?

Cemre, anonim olarak yazdığı ve kimliğini gizli tuttuğu Michael Sikkofield adlı blogspot'uyla ünlendi. Kalemi güçlü bir yazar olan Demirel, "Ahlak Felsefesinde Tanrı Nerede?", "Bir Başka Din Tasavvuf" ve "Piyon: Gerçekle Baş Edemiyorsan, Yalanlardan Bir Kule Kur" gibi kitapları yazmıştır.

Kaynak: Haber Merkezi