ÖZEL HABER/Minikler ve anasınıfı öğretmenleri tarafından özenle hazırlanan yıl sonu gösterisine aileler büyük ilgi gösterdi.

Çankırı Hacı Murad-ı Veli Orta Okulu konferans salonunda yapılan gösteride miniklerin neşeli ifadeleri salonda heyecanla büyük alkış topladı

Düzenlenen programa Çankırı İl Milli Eğitim Müdürlüğü Şube Müdürü Bahadır Darakçı, Çankırı Hacı Murad-ı Veli Ortaokulu Müdür Yardımcıları Arif Çağlar ve İbrahim Kaya, Çankırı Hacı Murad-ı Veli öğretmenleri, öğrenciler ve çok sayıda veli katıldı.

Img 20240529 Wa0025 (1)

Çankırı Hacı Murad-ı Veli Anasınıfları, Minik Kalpler Anasınıfı ve öğretmeni Kadriye Assun, Gülen yüzler Anasınıfı ve öğretmeni Sevgör Çavuş, Minik Yıldızlar Anasınıfı ve öğretmeni Yasemin Çufadar, Papatyalar Anasınıfı ve öğretmeni Neriman Tıraş tarafından hazırlanan yıl sonu programında Mehter takımı gösterisi, Bir başkadır benim memleketim gösterisi, Mantarlar ve Arı Rondu ve Sen Türk Çocuğusun gösterileri yapıldı.

Renkli anların yaşandığı gösteri ailelerin fotoğraf çekimi ile son buldu.

Türk ve İslam Eserleri Müzesi'nde "Aşkla Düğümlenen Sanat: Türk Halıları" Sergisi'ne yoğun ilgi Türk ve İslam Eserleri Müzesi'nde "Aşkla Düğümlenen Sanat: Türk Halıları" Sergisi'ne yoğun ilgi

Img 20240529 Wa0040 (1)

Img 20240609 Wa0003 (1)

Kaynak: Burak Kaya